• Detail firmy

DARTIN spol.s r.o.

Základní popis

Společnost je distributor lékařských přístrojů a výrobků s důrazem na intenzívní péči, neonatální péči, resuscitaci a transport.

Adresa

Suchdolská 688
252 62 Horoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40763781
DIČ:  CZ40763781
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- distribuce lékařských přístrojů a výrobků, především přístrojů pro oddělení intenzívní péče, neonatální péče, pro resuscitaci a transport pacientů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 470 361
Mobil: +420 603 447 647
Fax: +420 261 216 076
E-mail: info@dartin.cz
WWW: www.dartin.cz

Kontaktní osoba

Lucie van Donselaarová - Jednatel

Rudoslf van Donselaar - Jednatel

Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.