• Detail firmy

DÁRKOVNA s.r.o.

Základní popis

Reklamní předměty Firemní balíčky a dárky. Od roku 1999 nabízíme hlavně nestandartní nekatalogové zboží, dárkové balení a balíčky na zakázku

Adresa

Radlická 117
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27251926
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Firemní balíčky a dárky. Od roku 1999 nabízíme hlavně nestandartní nekatalogové zboží, dárkové balení a balíčky na zakázku.

Kontaktní údaje

Telefon: 731 127 211
Mobil: 731 127 222
E-mail: info@darkovna.com
WWW: www.darkovna.com

Kontaktní osoba

Ondřej Hynek - Jednatel

Naďa Hynková - Jednatel

Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.