• Detail firmy

DARK SIDE, a.s.

Základní popis

Webové prezentace, online kampaně, online strategie, konzultace a zakázkový vývoj aplikací. Nabízíme projekty v sociálních sítích, nákup médií...

Adresa

Malá Štupartská 7
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24194409

Výrobky, činnosti

Webové aplikace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 727 968 207
E-mail: info@dark-side.cz
WWW: www.dark-side.cz

Kontaktní osoba

Michal Kříž - Předseda představenstva

Telefon: +420 777 177 577
Další firmy v oboru

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další. Diskrétnost, zodpovědnost a přání klienta na prvním místě jsou samozřejmostí.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.