• Detail firmy

Darina Pokorná

Základní popis

Vysoce kvalitní čaj a káva za co nejpříznivější ceny. Dovoz, výroba a prodej v kamenných prodejnách i na e-shopu.

Adresa

Hudcova 533/78c
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65684532

Výrobky, činnosti

Čaj

Kontaktní údaje

E-mail: info@darka-shop.cz
WWW: www.darka-shop.cz

Kontaktní osoba

Darina Pokorná - Jednatel

Mobil: +420 724 689 642

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.