• Detail firmy

Daria Kulaviaková Müllerová

Základní popis

Prodej černé a bílé elektroniky, LCD televizory, plazmy, domácí kina, ledničky, pračky, myčky, mikrovlnné trouby, žehličky, mobilní telefony.

Adresa

Písečná 1808/14a
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46095454
DIČ:  CZ5751260273

Výrobky, činnosti

Prodej domácích elektrospotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 651 284
Mobil: +420 736 769 487
E-mail: elektromuller@volny.cz
WWW: www.elektro-muller.cz

Kontaktní osoba

Daria Kulaviaková Müllerová - Majitel

Další firmy v oboru

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.