• Detail firmy

DARA interier, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby od zadání, vizualizace a rozpočtu, výběru obkladů a dlažeb, mozaiky, koupelnové baterie až po realizaci celé koupelny.

Adresa

U Vlečky 678
664 42 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29197236

Výrobky, činnosti

Koupelnová studia

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 435 041
Mobil: +420 724 590 060
E-mail: info@darainterier.cz
WWW: www.darainterier.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Bodlák - Jednatel

Mgr. Ing. Blanka Bodláková - Jednatel

Mobil: +420 775 327 176
Další firmy v oboru

Roman Lacka - Truhlářství

Zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek, kancelářského nábytku, recepčních pultů, ložnic, obývacích stěn, nábytku do dětských pokojů, vestavěných skříní či lékárenského a laboratorního nábytku.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.