• Detail firmy

Dapro Consulting, s.r.o.

Základní popis

Dapro Consulting je mladou, dynamickou společností zabývající se službami v oblasti IT. Poskytujeme služby, jak formou ucelených dodávek projektů nebo jejich částí, tak participací našich konzultantů v projektových týmech řízených našimi zákazníky.

Adresa

Karsova 582
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28956141
DIČ:  CZ28956141

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti IT

zabývající se službami v oblasti IT. Poskytujeme služby, jak formou ucelených dodávek projektů nebo jejich částí, tak participací našich konzultantů

Kontaktní údaje

E-mail: david.moran@dapro.cz
WWW: www.dapro.cz

Kontaktní osoba

David Moráň - Jednatel

Telefon: +420 720 146 000
E-mail: david.moran@dapro.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.