• Detail firmy

DAP. a.s.

Základní popis

Zabýváme se pokládkou dlažeb a litých asfaltů, hutněných asfaltových vrstev. Provádíme rekonstrukce i údržbu pozemních komunikací.

Adresa

Sarajevská 1498/17
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26508583
DIČ:  CZ26508583

Výrobky, činnosti

Hutněné asfaltové vrstvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 560 202
E-mail: dap@dap.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kilinger - Předseda představenstva

Petr Louda - Člen představenstva

Mgr. Petr Ondrášek - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.