• Detail firmy

Dao, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchod nabízející domácí a zahradní čerpadla, čerpací a sanitární techniku včetně příslušenství. Zastupujeme firmu Zehnder Pumpen.

Adresa

Hluboká cesta 249
267 12 Loděnice u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25651129
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme velkoobchod

Popis: nabízející domácí a zahradní čerpadla, čerpací a sanitární techniku včetně příslušenství. Zastupujeme firmu Zehnder Pumpen.

Kontaktní údaje

Mobil: 775 799 788
Fax: 311 637 628
E-mail: dao.beroun@seznam.cz
WWW: www.daoberoun.wz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Svatoš - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.