• Detail firmy

Danzinger, s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektroinstalační práce, montáže elektrických zabezpečovacích i kamerových systémů, TV a SAT antén, domácích telefonů i garážových vrat.

Adresa

Fojtíková 10
641 00 Brno - Žebětín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28340787

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 355 722
E-mail: danzinger@vonly.cz
WWW: www.danzinger.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Danzinger - Jednatel

Mobil: +420 775 355 722
Další firmy v oboru

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.