• Detail firmy

DANVI, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme dodávky mobilních staveb, buněk, mobilních kanceláří a maringotek. Nabízíme skladové kontejnery a mobilní sklady.

Adresa

Daliborova 176/19
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25609963
DIČ:  CZ25609963

Výrobky, činnosti

Stavební kontejnery

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 282 244
E-mail: danvipraha@volny.cz
E-mail: danviprah@volny.cz
WWW: www.bunkypraha.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Pinkas - Jednatel

Daniel Vinš - Generální ředitel

Mobil: +420 608 282 244
E-mail: danviprah@volny.cz

Petr Souček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.