• Detail firmy

Danuše Štěpničková

Základní popis

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba výrobní halu, jsme vám k dispozici.

Adresa

Hlavní 101/82
696 04 Mistřín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48723762
DIČ:  CZ526124254

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: stavebnicinost.pz@seznam.cz
WWW: KM-servis.net

Kontaktní osoba

Jaroslav Zátopek

Mobil: +420 720 248 559
E-mail: stavebnicinost.pz@seznam.cz
Další firmy v oboru

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.