• Detail firmy

Danuše Lachová

Základní popis

Nabídka ubytování v penzionu. Předností penzionu je především klidná lokalita a blízkosti centra. penzion *** - kapacita 17 lůžek

Adresa

Mánesova 1105/46
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73230766
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 252 180
E-mail: recepce@penzionmanes.cz
WWW: www.penzionmanes.cz

Kontaktní osoba

Danuše Lachová

Mobil: +420 720 509 265

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.