• Detail firmy

DANLUK s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej kalendářů, přání, pohlednic, omalovánek a pexes.

Adresa

Padochovská 530/31
664 12 Oslavany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27716724

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej

kalendářů, přání, pohlednic, omalovánek a pexes.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 480 299
E-mail: danluk@email.cz
WWW: www.danluk.cz

Kontaktní osoba

Žaneta Klaudová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.

NAKLADATELSTVÍ BARBARA

Poskytujeme komplexní nakladatelské služby. Umíme zpracovat firemní katalogy, reklamní tiskoviny, kalendáře, záložky, letáky apod. Navrhujeme firemní loga, vizitky – zajistíme i tisk. Nabízíme vytvoření PC aplikací ke všem tiskovinám – snížení ceny za tisk, možnost opakovaného použití. Tvůrčím způsobem přistupujeme k neobvyklým požadavkům zákazníka.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.