• Detail firmy

Daniš Davaztechnik s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky. Poradenstvím ohledně řešení problému i pozáruční servis. Prodej i vysokotlakých mycích a úklidových strojů, čerpadel, elektrocentrál, atd...

Adresa

Lověšice 265
750 02 Přerov III - Lověšice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28644875
DIČ:  CZ28644875
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a servis zahradní techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 210 115
Fax: +420 581 210 115
E-mail: prodejna@davaztechnik.cz
WWW: www.davaztechnik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kamil Daniš - Jednatel

Luděk Daniš - Jednatel

Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.