• Detail firmy

Daniela Škarková

Základní popis

Kompletní služby při koupi, prodeji a pronájmu Vaší nemovitosti, vč. komerčních prostor. Zdarma právní servis, advokátní úschova, vklad na katastr nemovitostí. Zajišťujeme financování koupě, pojištění nemovitosti, daňové přiznání, odhady.

Adresa

Leknínová 636/21
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11527919
DIČ:  CZ6753250515

Výrobky, činnosti

Reality

Nabízíme kompletní služby při koupi, prodeji a pronájmu nemovitosti, právní servis, advokátní úschovu, vklad na katastr nemovitostí, financování.

Kontaktní údaje

E-mail: dskarkova@gmail.com

Kontaktní osoba

Daniela Škarková, MBA - Majitel

Mobil: +420 602 366 775
E-mail: dskarkova@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.