• Detail firmy

Daniela Dušková - fotograf

Základní popis

Fotografujeme portréty, děti, domácí mazlíčky, svatby, a společenské události. Nabízíme služby na míru pro firmy a školy. Vytvoříme fototesty pro modelky. Spolupracujeme se zkušenými vizážistkami Nabízíme vysokou kvalitu za příjemné ceny.

Adresa

Letohradská 7
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71327851

Výrobky, činnosti

Fotografické služby

- portréty, děti, domácí mazlíčky, svatby, a společenské události. Nabízíme služby na míru pro firmy a školy. Vytvoříme fototesty pro modelky

Kontaktní osoba

Daniela Dušková, Ing. - Majitel

Mobil: +420 721 582 937
E-mail: daniela.duskova@praha-fotografka.cz
Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

JAN HOLOMEK - FOTOGRAF

Fotografuji firemní akce, společenské akce, svatby, maturitní plesy. Neváhejte se na mě obrátit i v případě jakýchkoliv zakázkových fotografií. Mohu Vám zaručit spolehlivost, brilantnost všech fotografií a solidní jednání.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.