• Detail firmy

Daniel Wedrich

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč s možností vlastního dokončení. Provádíme dřevostavby, pasivní a nízkoenergetické domy včetně inženýrského napojení domu.

Adresa

Kmochova 3171/34
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70585288
DIČ:  CZ7411262903

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Stavíme rodinné domy na klíč s možností vlastního dokončení. Provádíme dřevostavby, pasivní a nízkoenergetické ..

Kontaktní údaje

Telefon: www.ttpdw.firemni-s tra nka .cz
E-mail: ttp.dw@seznam.cz
WWW: ttp.dw@seznam.cz

Kontaktní osoba

Daniel Wedrich - Jednatel

Mobil: +420 734 483 869
Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.