• Detail firmy

Daniel Vítovec

Základní popis

Projektory-Plátna-Držáky-Přípojná místa-Video-Audio konference-Řídící systémy-Interaktivní tabule-Signálové komponenty-Audio technika-Ploché displaye-Digital Signage-Rezervační-informační systém

Adresa

Pod Kesnerkou 2312/47
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65440501
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Průmyslová elektronika

Projektory-Plátna-Držáky-Přípojná místa-Video-Audio konference-Řídící systémy-Interaktivní tabule-Signálové komponenty-Audio technika-Ploché

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 732 183
E-mail: info@vtproject.cz
E-mail: vitovec@vtproject.cz
WWW: www.vtproject.cz

Kontaktní osoba

Daniel Vítovec - Majitel

Mobil: +420 602 309 140
Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

LCV Praha, s.r.o.

Zaměřujeme se na laserové značení, gravírování, navařování, řezání a vrtání laserem. Dodáváme CO2 lasery, vláknové lasery, lasery na svařování, lasery na navařování, lasery pro značení a gravírování či lasery pro přesné řezání a vrtání.