• Detail firmy

Daniel Valčík

Základní popis

Nabídka grafického designu. Tvorba logotypů, logomanuálů a bannerů. Zajištění kompletního zpracování firemní vizuální komunikace.

Adresa

Zdeňka Fibicha 1216
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74675150

Výrobky, činnosti

Nabídka grafického designu

Nabídka grafického designu. Tvorba logotypů, logomanuálů a bannerů. Zajištění kompletního zpracování firemní vizuální komunikace.

Kontaktní údaje

E-mail: valcik@studio-de-sign.cz

Kontaktní osoba

Daniel Valčík - Majitel

Mobil: +420 733 646 137
E-mail: valcik@studio-de-sign.cz
WWW: www.studio-de-sign.cz
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.