• Detail firmy

Daniel Tobolík

Základní popis

Společnost provozuje e-shop s loveckými potřebami, jako jsou zbraně, nože, boty, flobertky, příslušenství, ale i nabídka kurzů.

Adresa

Palackého 2116/1
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44613954
DIČ:  CZ7211061836
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provoz e-shopu s loveckými potřebami, jako jsou zbraně, nože, boty, flobertky, příslušenství, ale i nabídka kurzů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 945 293
E-mail: info@armyas.cz
WWW: www.armyas.cz

Kontaktní osoba

Daniel Tobolík - Majitel

Mobil: +420 724 945 289
E-mail: daniel@armyas.cz
Další firmy v oboru

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.