• Detail firmy

Daniel Svatoň

Základní popis

Zabýváme se prodejem a montáží všech druhů a typů kvalitních značkových oken: plastová - REHAU, dřevěná - ČDZ, hliníková. V naší nabídce najdete také dveře renomovaných značek Portadoors, Solodoor, Sapeli, Hormann, Boulit.

Adresa

Jižní 578
513 01 Semily

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87207168
DIČ:  CZ8605052731

Výrobky, činnosti

Okny

- plastová, dřevěná

Kontaktní údaje

WWW: www.dsprofi.cz

Kontaktní osoba

Daniel Svatoň - Majitel

Mobil: +420 608 874 530
E-mail: info@dsprofi.cz
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Daniel Mazurkiewicz

Zabýváme se dodávkou oken, dveří, parapetů a stínící techniky od různých výrobců. Zajišťujeme komplexní služby - zaměření, předběžnou kalkulaci, dodávku zboží, odbornou montáž i následný servis. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Libereckého kraje a širšího okolí.