• Detail firmy

Daniel Šplíchal

Základní popis

Nabídka zednických, štukatérských, podlahářských, malířských, lakýrnických, natěračských, přípravných a dokončovacích stavebních prací.

Adresa

Krásná Hora nad Vltavou 90
262 56 Krásná Hora nad Vltavou

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71732446

Výrobky, činnosti

Zednické, podlahářské, malířské prace

Nabídka zednických, štukatérských, podlahářských, malířských, lakýrnických, natěračských, přípravných a dokončovacích stavebních prací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@danielstav.cz
WWW: www.danielstav.cz

Kontaktní osoba

Daniel Šplíchal - Majitel

Mobil: +420 734 406 004

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMING s.r.o.

Specializujeme se na stavební práce. Realizujeme zednické, malířské a podlahářské práce. Zajišťujeme dodání a stavbu lešení. Provádíme antikorozní ochranu ocelových konstrukcí.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.