• Detail firmy

Daniel Socha

Základní popis

Provoz zámečnictví. Výroba plotů, mříží, brán, polykarbonátů, stavebních svařenců. Svařování hliníku i nerezu metodou TIG. Výroba hliníkových lodí.

Adresa

U cihelny 2241/12
747 06 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63713217

Výrobky, činnosti

Provoz zámečnictví. Výroba plotů, mříží, brán.

Provoz zámečnictví. Výroba plotů, mříží, brán, polykarbonátů, stavebních svařenců. Svařování hliníku i nerezu metodou TIG. Výroba hliníkových lodí.

Kontaktní údaje

E-mail: dansocha@centrum.cz
WWW: www.al-boat.cz

Kontaktní osoba

Daniel Socha - Jednatel

Mobil: +420 777 317 081
Další firmy v oboru

Bořivoj Gospoš

Nabízíme kompletní služby uměleckého kovářství. Vyrábíme ploty, brány, mříže a doplňky do interiéru. Zajišťujeme opravy zemědělského a stavebního nářadí.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.