• Detail firmy

Daniel Skrbel

Základní popis

Specializovaná firma na dodávku a montáž sádrokartonu, prodej sádrokartonu a tepelné izolace. Provádíme montáž minerálních podhledů. Interiéry na klíč. Poradenství v oboru suché výstavby. Zateplování objektů. Střešní okna a půdní schody Fakro.

Adresa

Bezručova 505/44
747 21 Kravaře

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46119035

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 672 158
Mobil: +420 603 754 184
E-mail: daniel.skrbel@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/danielskrbel

Kontaktní osoba

Daniel Skrbel - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.