• Detail firmy

Daniel Šenkeřík

Základní popis

Provozujeme reklamní agentury. Nabízíme signmaking, grafické návrhy, vytváříme letáky, vizitky, katalogy a weby. Provádíme modelářské práce.

Adresa

Komenského 882
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76506398

Výrobky, činnosti

Provozujeme reklamní agentury.

Provozujeme reklamní agentury. Nabízíme signmaking, grafické návrhy, vytváříme letáky, vizitky, katalogy a weby. Provádíme modelářské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 676 629
E-mail: dan@nemostudio.cz
WWW: www.nemostudio.cz

Kontaktní osoba

Daniel Šenkeřík - Majitel

Mobil: +420 736 676 629
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.