• Detail firmy

Daniel Sedláček

Základní popis

Provádíme revize elektrických zařízení. Nabízíme instalace a prodej satelitní techniky a elektrických přístupových systémů do objektů.

Adresa

Nad Žlabem 804
588 22 Luka nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61734349

Výrobky, činnosti

Provádíme revize elektrických zařízení.

Provádíme revize elektrických zařízení. Nabízíme instalace a prodej satelitní techniky a elektrických přístupových systémů do objektů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 295 353
E-mail: danek@elektro-sedlacek.cz
WWW: www.elektro-sedlacek.cz
Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.