• Detail firmy

Daniel Šandera

Základní popis

Společnost je zaměřena na poskytování služeb v oblasti IT , dodávkami hardware, software a spotřebního materiálu a návrhy, realizací a implementací informačních systémů jejich správou a služby s tím související.

Adresa

K Samotě 121e
251 65 Třemblat

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66896215

Výrobky, činnosti

poskytování služeb v oblasti IT

Kontaktní údaje

E-mail: daniel.sandera@gmail.com
WWW: www.sd-servis.cz

Kontaktní osoba

Daniel Šandera - Majitel

Telefon: 773 836 727
E-mail: daniel.sandera@gmail.com
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.