• Detail firmy

Daniel Ramik

Základní popis

Výroba a renovace jezdeckých sedel a postrojů na míru.

Adresa

Hostouň 27
345 25 Mělnice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61038130
DIČ:  CZ7710211762

Výrobky, činnosti

Výroba a renovace jezdeckých sedel

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 511 278
E-mail: sedlarstvi.ramik@volny.cz
WWW: www.sedlarstvi.eu

Kontaktní osoba

Daniel Ramik - Majitel

Další firmy v oboru

Benovo letadýlka.cz

Zabýváme se prodejem modelů vrtulníků a letadel. Dodáváme modely Align, Kasama, Mikado, Roban, KDE Direct, Lynx Heli, Edge, Canomod, Fusuno, Futaba, Kontronik, Microbeast, vrtulníky T-Rex, vrtulníky Srimok a Dune, vrtulníky Logo, náhradní díly pro vrtulníky, tuning a kabinky T-rex, tuning a kabinky MSH Protos a kompletní RC příslušenství.

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.