• Detail firmy

Daniel Ptáček

Základní popis

Provádíme servis PC pro domácnosti a komplexní správu IT pro firmy. Jsme Váš profesionální osobní asistent pro počítače, notebooky, smartphone, AV techniku, domácí i firemní sítě. Instalace systémů, odvirování, údržba, odhlučnění PC...

Adresa

Alšova 2090
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88341569
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis PC

Kontaktní údaje

E-mail: pcprofik@centrum.cz
WWW: www.profir.cz/pc_servis

Kontaktní osoba

Daniel Ptáček - Majitel

Mobil: +420 603 802 116
E-mail: pcprofik@centrum.cz
Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.