• Detail firmy

Daniel Preis

Základní popis

Velkoobchod - potřeby pro míčové sporty - fotbalové potřeby - potřeby pro míčové sporty - fotbalové potřeby - sportovní doplňky

Adresa

Nad Krocínkou 277/35
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45746184
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sport

Kontaktní údaje

Telefon: +4250 233 376 467
E-mail: info@dvsport.cz
WWW: www.dvsport.cz

Kontaktní osoba

Daniel Preis - Majitel

Mobil: +420 724 781 523
Další firmy v oboru

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.