• Detail firmy

Daniel Pečenka

Základní popis

Zakázková kovovýroba nabízí veškeré práce spojené s kovem - sváření, stříhání, řezání, výroba atypických interiérů na míru, zimní zahrady. Dále filmové rekvizity, portály, reklamy.

Adresa

Potoční 170/12
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62948059
DIČ:  CZ7212290833

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 516 013
Fax: +420 327 516 014
E-mail: besa@besa.cz
WWW: www.besaleel.cz

Kontaktní osoba

Daniel Pečenka - Majitel

Mobil: +420 602 214 547
Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

EUROPLOTY, s.r.o.

Jsme dynamicky rostoucí česká firma, která se zabývá výrobou, klasickým i internetovým prodejem a dále pronájmem mobilních plotů. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, které předáváme dál ve formě poradenství pro naše zákazníky. Ti jsou s našimi výrobky a službami maximálně spokojeni a neustále se k nám vracejí. Věříme, že budete i Vy.

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.