• Detail firmy

Daniel Menšík

Základní popis

Provádíme nástřiky a nátěry všech typů fasád. Zajistíme mytí fasád a čištění zámkové dlažby od organických nečistot. Zároveň provedeme ochrannou úpravu proti jejich dalšímu usazování.

Adresa

Střední 1831/1
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76633667
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nástřik a nátěry fasád.

Provádíme nástřiky a nátěry fasád a střech pro zákazníky z Ostravy a jejího okolí. Ošetření všech typů fasád.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 102 175
E-mail: housepro@email.cz
WWW: www.natery-fasad.housepro.cz

Kontaktní osoba

Daniel Menšík - Majitel

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.