• Detail firmy

Daniel Masařík

Základní popis

Společnost provozuje autodopravu, dále podniká v oboru nástrojářství a zámečnictví.

Adresa

Cerekvice nad Bystřicí 93
508 01 Třebovětice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01083236
DIČ:  CZ9111193432
Rok založení:  2012
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- autodoprava - silniční motorová doprava do 3,5tuny, také zámečnictví a nástrojářství.

Kontaktní údaje

E-mail: autodoprava.dm@email.cz

Kontaktní osoba

Daniel Masařík - Majitel

Mobil: +420 739 081 107
Další firmy v oboru

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.