• Detail firmy

Daniel Kozák

Základní popis

Společnost nabízí práce vodoinstalatérské, topenářské, plynařské, tepelná čerpadla, solární systémy, lití anhydritových podlah, podlahové topení. Dále poradenství a konzultace, kompletní nákup materiálu, dovoz, instalace, atd...

Adresa

Mladějov v Čechách 83
507 45 Mladějov

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67452540
DIČ:  CZ7507263170
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vodoinstalatérské, topenářské, plynařské, tepelná čerpadla, solární systémy, lití anhydritových podlah, podlahové topení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 261 970
WWW: www.vodatop-kozak.cz

Kontaktní osoba

Daniel Kozák - Majitel

Mobil: +420 777 864 083
E-mail: danielkozak@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.