• Detail firmy

Daniel Koutecký

Základní popis

Ćinností firmy jsou voda, topení, plyn-novostavby, rekonstrukce, opravy, výměny, bytová jádra, čištění kanalizace, obklady, dlažby, sádrokartony a drobné zednické práce. Zabýváme se též rozvody chlazení. Materiál: ppr, cu, ocel, americký plast.

Adresa

Brechtova 779/6
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68373443
DIČ:  CZ7701113695
  • Služby

Výrobky, činnosti

Topení, voda, plyn

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 086 679
E-mail: danone1177@seznam.cz

Kontaktní osoba

Daniel Koutecký - Jednatel

Mobil: +420 775 086 679
Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.