• Detail firmy

Daniel Korn

Základní popis

Nabízíme sušení a prodej řeziva, pořez kulatiny a prodej palivového dříví. Provádíme tesařské a truhlářské práce. Výroba roubených domů a dřevostavba.

Adresa

Stvolínky 116
471 01 Borek

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69911550
  • Služby

Výrobky, činnosti

řezivo dřevostavby

Nabízíme sušení a prodej řeziva, pořez kulatiny a prodej palivového dříví. Provádíme tesařské a truhlářské práce. Výroba roubených domů a dřevostavba.

Kontaktní osoba

Daniel Korn - Majitel

Mobil: +420 732 556 521
E-mail: daniel.korn@seznam.cz
WWW: www.cowhorsefarm.webnode.cz
Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.