• Detail firmy

Daniel Jurčík

Základní popis

Provádíme malířské a natěračské práce včetně dekorativních nástřiků a ochranné impregnace zdiva. Nabízíme nátěry fasád, omítek, stavebních konstrukcí.

Adresa

Sokolská 42
747 62 Mokré Lazce

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15441351

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 380 597
E-mail: malnat.opava@seznam.cz
WWW: www.malnat-opava.cz

Kontaktní osoba

Daniel Jurčík - Majitel

Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.