• Detail firmy

Daniel Jirásek

Základní popis

InterSHOP 24 - internetový elektromarket. V našem sortimentu najdete notebooky, PC sestavy, IT příslušenství, herní konzole, mobilní telefony. Kamenné prodejny, vlastní sklady, zboží ihned k odběru. On-line splátky.

Adresa

Barcalova 1
562 01 Ústí nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65682483
DIČ:  CZ7503073677

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Fax: +420 468 003 203
E-mail: intershop24@intershop24.cz
WWW: www.intershop24.cz

Kontaktní osoba

Daniel Jirásek - Majitel

Telefon: +420 468 003 202
E-mail: intershop24@intershop24.cz
Další firmy v oboru

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.