• Detail firmy

Daniel Jeremiáš

Základní popis

Zajišťujeme založení a provoz malých pivovarů či činnost sládka včetně poradenské a konzultační činnosti v oboru pivovarnictví.

Adresa

Trokavec 64
338 43 Trokavec

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87593203
DIČ:  6710150964
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Pivovary

Kontaktní údaje

E-mail: brewmaster@sladekjeremias.eu
WWW: www.sladekjeremias.eu

Kontaktní osoba

Daniel Jeremiáš - Majitel

Telefon: +420 608 621 413
E-mail: jeremd1@centrum.cz
Další firmy v oboru

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.