• Detail firmy

Daniel Hubal

Základní popis

Úklidová firma detail je odborníkem v oblasti úklidu a to jak komerčních tak soukromých prostor. Desetiletá praxe je zárukou perfektního detailního úklidu.

Adresa

Na Návsi 2/16
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67652751

Výrobky, činnosti

Úklidová činnost

Kontaktní údaje

E-mail: info@detail-uklid.cz
WWW: www.detail-uklid.cz

Kontaktní osoba

Daniel Hubal - Majitel

Mobil: +420 603 707 527
E-mail: info@detail-uklid.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Finex Technology s.r.o.

Nabízíme profesionální, ekologicky šetrný systém chemického čištění otopných, vodních a technologických soustav. Odstraňujeme nánosy a usazeniny, provádíme pravidelné čištění k udržení výborného stavu zařízení. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a plnohodnotné služby pro naše spokojené zákazníky. Chceme být Vaším dlouhodobým partnerem. Kontaktujte nás.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.