• Detail firmy

Daniel Fencl

Základní popis

Vytvoříme Vám poutavé a moderní www stránky, webové stránky, osobní weby, e-shopy, portály. Provádíme webdesign ,SEO optimalizace a správu webů.

Adresa

Libníč 74
373 71 Libníč

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76097765
DIČ:  CZ8010051225

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Kontaktní údaje

E-mail: fencl@1stwebdesign.cz
WWW: www.1stwebdesign.cz

Kontaktní osoba

Daniel Fencl - Generální ředitel

Mobil: +420 608 241 103
E-mail: fencl@1stwebdesign.cz
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.