• Detail firmy

Daniel Erban

Základní popis

Jsme profesionální tetovací studio zabývající se tvorbou vlastních originálních motivů.

Adresa

Kněžpole 361
687 12 Kněžpole

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70421005

Výrobky, činnosti

Provoz tetovacího salónu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 734 486 557
E-mail: 4tattoo.erban@gmail.com
WWW: www.4tattoo.cz

Kontaktní osoba

Daniel Erban - Jednatel

Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.