• Detail firmy

Daniel Česák

Základní popis

Zabýváme se tvorbou a správou webu i reklamních kampaní, SEO optimalizacemi, grafickým designem a hostingem. Nabízíme tisk propagačních předmětů..

Adresa

U Zahrádek 508/3
277 11 Libiš

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73808890

Výrobky, činnosti

Grafický design.

Zabýváme se tvorbou a správou webu i reklamních kampaní, SEO optimalizacemi, grafickým designem a hostingem. Nabízíme tisk propagačních předmětů, vizitek, letáků, plachet a reklamních propisek.

Kontaktní údaje

E-mail: info@studiografix.cz
WWW: www.studiografix.cz

Kontaktní osoba

Daniel Česák - Majitel

Mobil: +420 731 400 315
Další firmy v oboru

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.