• Detail firmy

Daniel Čabrada

Základní popis

Nabízíme reklamní služby. Vyrábíme samolepky, polepy aut, bannery, tabla, tiskoviny a vizitky, reklamní tabla. Provádíme velkoplošný tisk.

Adresa

Plaménková 21
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48367265
DIČ:  CZ6912162026

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk a marketing

Kontaktní údaje

E-mail: info@mdynamic.cz
WWW: www.mdynamic.cz

Kontaktní osoba

Daniel Čabrada - Majitel

Telefon: +420 774 222 005
E-mail: info@mdynamic.cz
Další firmy v oboru

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.