• Detail firmy

Daniel Branny

Základní popis

Zámečnictví, výroba malých a středně velkých ocelových konstrukcí. Nabídka bran, branek, mříží, vjezdových vrat, plotových dílců a interierových prvků z kovu.

Adresa

Svinaře 54
267 28 Svinaře

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87823942

Výrobky, činnosti

vrata, brány

Kontaktní údaje

E-mail: danielbranny@emal.cz
WWW: www.svinare.cz/zamecnictvi

Kontaktní osoba

Daniel Branny - Generální ředitel

Telefon: 606 411 596
E-mail: danielbranny@emal.cz
Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.