• Detail firmy

Daniel Bláha

Základní popis

Jsme firma ,zaobírající se kompletní realizací střech, včetně rekonstrukcí. Provádíme pokrývačské,tesařské a klempířské práce včetně dodávky materiálu. Kvalita a cena jsou na prvním místě.

Adresa

Štefanikova 541
374 01 Trhové Sviny

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63901633
DIČ:  750213/1230

Výrobky, činnosti

kompletní realizace střech

Kontaktní údaje

E-mail: perfektstrecha@senam.cz
WWW: www.perfektstrecha.cz

Kontaktní osoba

Daniel Bláha - Majitel

Telefon: 608 274 946
E-mail: perfektstrecha@senam.cz
Další firmy v oboru

Jiří Choutka

Zabýváme se kompletními realizacemi nových a rekonstrukcí stávajících šikmých a plochých střech. Provádíme montáž střešních oken, zateplování střech či nadkrokevní izolace a zateplování rodinných domů. Vyrábíme krovy, dřevostavby, pergoly, přístřešky a stání pro auta. Dále vyrábíme lisované vazníky. Jsme v systému Zelená úsporám.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.