• Detail firmy

Daniel Bilík

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti informačních technologií, realizace serverových a desktopových řešení na bázi otevřeného software.

Adresa

Jindřichovice pod Smrkem 166
463 65 Jindřichovice pod Smrkem

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73156671

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti IT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 956 688
E-mail: info@neosystem.cz
WWW: www.neosystem.cz

Kontaktní osoba

Daniel Bilík - Majitel

Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren