• Detail firmy

Daniel Bečka Strotinský

Základní popis

Nabídka zednických a zámečnických prací či oprav, rekonstrukcí a údržby nemovitostí. Výroba kancelářského nábytku a kuchyní na míru.

Adresa

U Zámeckého parku 2007
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75410575

Výrobky, činnosti

Nabídka zednických a zámečnických prací

Nabídka zednických a zámečnických prací či oprav, rekonstrukcí a údržby nemovitostí. Výroba kancelářského nábytku a kuchyní na míru.

Kontaktní osoba

Daniel Strotinský Bečka - Jednatel

Mobil: +420 608 184 501
E-mail: info@suplent.zaridi.to
WWW: www.suplent.firemni-web.cz
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).