• Detail firmy

Daniel Auška

Základní popis

Výroba a instalace, rozvaděčů, řídicích a regulačních jednotek. Měření teploty a vlhkosti. Vývoj automatizačních zařízení.

Adresa

Suchý vršek 2100/47
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62589971

Výrobky, činnosti

Výroba měřicí a regulační techniky

Výroba a instalace, rozvaděčů, řídicích a regulačních jednotek. Měření teploty a vlhkosti. Vývoj automatizačních zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: daniel.auska@conreg.cz
WWW: www.conreg.cz

Kontaktní osoba

Daniel Auška - Majitel

Mobil: +420 602 372 208
Další firmy v oboru

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.